Virale

“Ç’a je t’u bo…bu** të ***”/ Sherr në Jalë, vajzat kapen për flokësh në mes të lokalit në bregdet, përmbysin tavolinat dhe thyejnë gjithçka

VIDEO
Në pamje shihet që vajzat, të ndara në dy grupe me nga dy vajza, janë të ulura në tavolina të veçanta. Por, njëra prej tyre, siç edhe e shikoni vetë, e veshur me fustan të kuq, çohet nga tavolina e saj dhe kap nga flokët, vajzën brune të veshur me të zeza.
Featured image of article: “Ç’a je t’u bo…bu** të ***”/ Sherr në Jalë, vajzat kapen për flokësh në mes të lokalit në bregdet, përmbysin tavolinat dhe thyejnë gjithçka Pamje nga sherri

VLORË– Disa vajza, identiteti i të cilave nuk bëhet me dije janë përfshirë në një sherr masiv. Ngjarja ka ndodhur në Jalë, në një nga lokalet buzë detit të kësaj zone bregdetare dhe është publikuar nga një faqe në Instagram, nën emrin “Albaniaviral”.

Në pamje shihet që vajzat, të ndara në dy grupe me nga dy vajza, janë të ulura në tavolina të veçanta. Por, njëra prej tyre, siç edhe e shikoni vetë, e veshur me fustan të kuq, çohet nga tavolina e saj dhe kap nga flokët, vajzën brune të veshur me të zeza.

Fillimisht ajo i afrohet në tavolinë, e shoqëruar nga një vajzë tjetër dhe një djalë, dhe i thotë brunes: Bu** m** ta pres….

‘Ç’a je t’u bo mi,”– dëgjohet të thotë vajza në video dhe i sulet sipër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të *** robt,”- thotë tjetra. Sherri vijon dhe në skenë futen edhe shoqet e secilës pale, për t’i ndarë. Një tjetër sulmon edhe vajzën me fustan të kuq. Ndërkohë, në mesin e tyre dallohet edhe një djalë.vajzat ndërkohë, përveçse janë ndarë, kanë përmbysur tsvolinat dhe në sfond dëgjohen teksa thyhen pjata e gota.

Arsyej që ka bërë që vajzat të degradojnë në këtë sherr nuk dihet, pork y nuk eshte rasti i parë. Vetëm pak ditë më parë në Vlorë, disa vajza u zunë me njëra-tjetrën. Në të njëjtën ditë, në zonën e ish-Bllokur, të tjera vajza përfunduan duke kapur njëra-tjetrën për flokësh. Sërish për arsye që nuk dihen.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment