Showbiz

Buzët me silikon, Iva Aliko bëhet pishman si ‘dreqi’: Dua t’i shfryj, s’më pëlqejnë… (VIDEO)

Aliko njihet edhe si vajza me format seksi që kishte lidhje me një deputet nga Kosova.
Featured image of article: Buzët me silikon, Iva Aliko bëhet pishman si ‘dreqi’: Dua t’i shfryj, s’më pëlqejnë… (VIDEO) Iva Aliko

TIRANË– Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Iva Aliko është penduar për ndërhyrjet estetike që ka bërë në fytyrën e saj. E ftuar sot në “Shqipëria Live”, Aliko tha se është gati që të heqë fryrjen e buzëve, pasi nuk i pëlqen më.

“Varet kur duhet për diçka që ka vërtet rëndësi. Unë jam kundër pavarësisht se i kam bërë vetë. I kam bërë dhe jam bërë pishman, po përpiqem ti çfryj pasi nuk më pëlqejnë. Kur dolën në trend buzët, shumica e femrave kanë qenë përdorur silikoni, që është i patretshëm, ndërsa tani ka dalë acidi hialorunik që e tret trupi ynë. Kjo është zgjidhja më e mirë për të gjitha ata që pendohen.”-tha Aliko.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më tej ajo mohoi të ketë imituar dikë: “Jo unë s’kam dashur të imitoj njeri. Ka qenë trend në atë kohë dhe akoma po vuaj. Po përpiqem të gjej dikë që ti heq.”-tha Aliko.

Aliko njihet edhe si vajza me format seksi që kishte lidhje me një deputet nga Kosova. Bukuroshja gjithashtu është përfolur për ndërhyrjet kirurgjikale, dhe buzët ajo i ka pranuar se i ka fryrë me silikon.

(F.g./dosja.al)

Shto Koment