Showbiz

“Buzët e kuqe dhe…”, Tingëllon çudishëm, por blogeres i paska pëlqyer shumë, Armina Mevlani tregon dhuratën e mrekullueshme që mori për ditëlindje

FOTO
Në foto shihet një karrige ngjyrë blu, me imazhin e buzëve të kuqe flakë, duke shkruar mbi foton se kjo është dhurata më e mrekullueshme që ka marrë.
Featured image of article: “Buzët e kuqe dhe…”, Tingëllon çudishëm, por blogeres i paska pëlqyer shumë, Armina Mevlani tregon dhuratën e mrekullueshme që mori për ditëlindje

TIRANË–  Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan herë pas here momente nga jeta e saj.

Para disa ditësh ajo festoi 29-vjetorin e lindjes me shumë mikesha e të afërm në oborrin e shtëpisë së saj, pamje të cilat i ndau edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Teksa kanë kaluar 4  ditë nga ditëlindja, Armina ka publikuar një foto në Instastory, ku ka treguar edhe dhuratën me të veçantë e të preferuar që ka marrë për ditëlindje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në foto shihet një  karrige ngjyrë blu me imazhin e buzëve të kuqe flakë, duke shkruar mbi foton se kjo është dhurata më e mrekullueshme që ka marrë.

Postimi i Arminës në Instastory

“Dhurata ime e mrekullueshme e ditëlindjes!”– ka shkruar Armina

A.C/Dosja.al

Shto Koment