Showbiz

Butrint Imeri publikon foto nga klipi i ri, por vëmendjen e mori komenti epik i Ledri Vulës

Butrint Imeri ka lajmëruar fansat e tij për publikim e këngës së re,por komenti epik i Ledri Vulës ka shkaktuar të qeshura tek fansat e tyre.
Featured image of article: Butrint Imeri publikon foto nga klipi i ri, por vëmendjen e mori komenti epik i Ledri Vulës Ledri Vula dhe Butrint Imeri

TIRANË- Ditën e djeshme, përmes rrjeteve sociale Butrint Imeri ka lajmëruar fansat e tij për publikim e këngës së re, i cili në foto shfaqet i veshur me një kostum ngjyrë blu, i cili mori komente të shumta si positive por edhe negative. Vëmendjen më të madhe e ka marrë komenti më epik i reperit të njohur Ledri Vula, i cili është kapur me detajin se këngëtari nuk kishte veshur këpucë.

Po ftofesh”- ka shkruar Ledri

Por, Butrinti nuk ka nguruar shumë dhe i ka kthyer një përgjigje duke shkruajtur:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E nxejm me ni kong!

(s.s)/dosja.al

Shto Koment