Politike

Bushati tregon EMRAT: Ja kush janë katër personat që kanë vrarë Reformën në Drejtësi

Bushati u shpreh se Reformën në Drejtësi e kanë vrarë ambasaodrët, duke i përmendur dhe me emra.
Featured image of article: Bushati tregon EMRAT: Ja kush janë katër personat që kanë vrarë Reformën në Drejtësi Andi Bushati, analist

TIRANË- Analisti Antdi Bushati ka folur sot për deklaratën e ambasadores Yuri Kim, e cila tha se po bëhet marrëveshje e fshehtë për të vrarë Reformën në Drejtësi.

Bushati u shpreh se Reformën në Drejtësi e kanë vrarë ambasaodrët, duke i përmendur dhe me emra. Në studion e emisionin “Open” u shpreh se reformën e vranë Yuri Kim, Vlautin, Donald Lu dhe Soreca.

Reforma ka vdekur tashmë. Yuri Kim nuk reagoi për shembjen e Teatrit Kombëtar dhe e zhvendosi vëmendjen tek Reforma në Drejtësi. Ajo thotë se duan të vrasin reformën, ndërsa neve reformën e kemi në arkivol.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Reforma në Drejtësi është një eksperiment i bërë me disa kavje. Tania to thonë ta vuajnë kavjet më mirë se të dalim të dështuar në. Bashkimi Europian i tha Gruevskit se kjo reformë është një dështim”, u shpreh Bushati.

(A.B. Dosja.al)

2 Komente në “Bushati tregon EMRAT: Ja kush janë katër personat që kanë vrarë Reformën në Drejtësi

  1. Sigurisht që kjo reformë e hartuar nga famëkeqi George Soros u bë apostafat për ripjelljen antishqiptare të kriminelit Edvin ZOMBI.

  2. E ku merr vesh A.Bushati nga reforma ne drejtsi.Thellou thellohu Bushati.

Shto Koment