Aktualitet

Bushati shkrihet gazit me Gjuzin, kandidati: Të fut golin si Bashkim Finos (VIDEO)

Analisti Andi Bushati është shkrirë gazit me Kujtim Gjuzin teksa ky i fundit po fliste për "opozitës e re". Gjuzi i është përgjigjur Bushatit që të mos qeshë pasi do i "fut golin" si Bashkim Finos.
Featured image of article: Bushati shkrihet gazit me Gjuzin, kandidati: Të fut golin si Bashkim Finos (VIDEO) Analisti Ditmir Bushati dhe Kujtim Gjuzi
Përditësuar:

Tiranë-  Mbrëmjen e djeshme në  studion e emisionit “Të Pakespozuarit”, Kujtim Gjuzi ka thënë se ka vendosur të pranojë mandatin e deputetit, pasi është konsultuar me ndërkombëtarët. Më tej ai u shpreh se mik i Amerikës, për shkak se mban një orë “Atlantic”.

Por, ndërsa Gjuzi fliste për “opozitën e re” që po krijohet, mes të ftuarve në studio kishte shpesh të qeshura, ndër to edhe analisti Andi Bushati.

Gjuzi reagoi menjëherë ndaj Buashtit dhe u shpreh:  “Bushat nuk ke pse qesh. Kemi luajtur futboll bashkë. Bushat kujdes! Të fut golin si Bashkim Finos. Nuk është për të qeshur.”

Bushati sërish vijoji me të qeshur edhe pas deklaratës së fundit të Gjuzit. Gjuzi është kandidat për deputet në Durrës, i 17-i në listë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video marrë nga Ballakn web:

 

 

Shto Koment