Showbiz

“Burrin e dua nga Kukësi”/ Rovena Stefa tregon se si do të jetë dasma e saj, këngëtarja: Do të ftojë 500 vetë, virusi nuk do më ndalojë…

Stefa është shprehur se ajo se preferon dasmë me shumë të ftuar, minimumi deri me 500 persona. Këngëtarja ka thënë se kjo ditë do të vijë dhe se pandemia nuk do ta ndalojë që ta bëjë dasmën ashtu siç. Rovena thotë se dasmën do e bëjë në fushë në mënyrë që të mos rrezikoj të ftuarit.
Featured image of article: “Burrin e dua nga Kukësi”/ Rovena Stefa tregon se si do të jetë dasma e saj, këngëtarja: Do të ftojë 500 vetë, virusi nuk do më ndalojë… Rovena Stefa

TIRANË – Rovena Stefa, një nga këngëtaret më të dashura publikun ka marrë sërish vëmendjen me deklaratën që ka dhënë. Ëndrra e çdo vajze është dasma dhe fustani i bardhë dhe mesa duket kjo ëndërr nuk përjashton këngëtarën shqiptare. E ftuar në “Ftesë në 5”, Rovena ka treguar se si dëshiron të jetë martesa, e cila tashmë konsiderohet si një ditët më të rëndësishme të jetës për çdo vajzë.

Stefa është shprehur se ajo se preferon dasmë me shumë të ftuar, minimumi deri me 500 persona. Këngëtarja ka thënë se kjo ditë do të vijë dhe se pandemia nuk do ta ndalojë që ta bëjë dasmën ashtu siç do. Rovena thotë se dasmën do e bëjë në fushë në mënyrë që të mos rrezikoj të ftuarit.

Ndër të tjera 41 vjeçarja ka thënë se burri me të cilën do kalojë jetën dëshiron që të jetë nga qyteti i Kukësit, pa dhënë ndonjë informacion tjetër nëse ka marrëdhënie me ndonjë djalë nga qyteti i Veriut.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Mua më pëlqejnë dasmat e mëdha. I dua dasmat sepse më pëlqen të mblidhen sa më shumë njerëz të festojnë. Më pëlqen jam mësuar me dasma të mëdha, 500 e lart. Është shumë e bukur, bëhet një si miting i madh. (Bieta: Duhet të presim në 2022 më duket, se me virusin këto grumbullimet) Pse mo ky gripi kaq i tmerrshëm qenka, dasmën do e bëj unë në fushë me maska me demek”, u shpreh Rovena.

(A.k.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment