Showbiz

“Burri do të më vrasë” Arbenita Ismajli shkurton flokët por e zë frika nga reagimi i Feros

FOTO
Jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë në një stil mirëpo duket se modelja shqiptare mori guximin dhe vendosi të presë shkurt flokët e saj të gjatë.
Featured image of article: “Burri do të më vrasë” Arbenita Ismajli shkurton flokët por e zë frika nga reagimi i Feros Arbenita Ismajli, Fero

KOSOVË- Arbenita Ismajli ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë në një stil mirëpo duket se modelja shqiptare mori guximin dhe vendosi të presë shkurt flokët e saj të gjatë.

Edhe pse vendosi të bëjë këtë transformim duket se Arbenita nuk është shumë e lumtur pasi shkruan se burri i saj nuk do jetë aspak dakord me këtë gjë duke na përcjellë një ndjesi frike nga reagimi që do ketë reperi shqiptar.

Duket se Fero e pëlqen Arbenitën me flokë të gjatë, ndaj ajo shkruan krahas videos që ka postuar në instastory:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burri do të më vrasë!”, shkruan modelja duke e quajtur Feron burrë.

Arbenita Ismajli- instastory

Arbenita nuk luajti me ngjyrat duke vazhduar t’i qëndrojë besnike ngjyrës origjinale dhe duhet thënë se dhe flokët e shkurtër ajo sërish ngjan sexy.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment