Virale

Burri del nudo para vargut të makinave, shoferi humb durimin, e qëllon fort me grusht dhe e plas në tokë

VIDEO
Një shofer ka humbur durimin dhe ka goditur një person që po qëndronte nudo përpara vargut të makinave.
Featured image of article: Burri del nudo para vargut të makinave, shoferi humb durimin, e qëllon fort me grusht dhe e plas në tokë Shoferi godet burrin nudo

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në një vend të Europës, ku me shumë mundësi bëhet fjalë për Ukrainën. Një burrë plotësisht i zhveshur ka dalë para makinave, duke bllokuar trafikun.

 

Me veprimin e tij, ai ka shkatuar nervozizimin e shoferëve të cilët prisnin në trafik. Njëri prej tyre ka dalë nga makina dhe i është afruar. Fillimisht ai i thotë diçka burrit që ishte nudo dhe më pas e godet me grusht, duke e lënë pa ndjenja në tokë.

Marrë nga TMZ

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment