Showbiz

Burri biznesmen në burg, flet Angela Martini: Ai ka marrë një pornostare, jo thjesht një grua

Disa muaj më parë u përfol për një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit, Dragos Savulescu i dënuar me pesë vite burg, pas disa problemesh ligjore me shtetin rumun.
Featured image of article: Burri biznesmen në burg, flet Angela Martini: Ai ka marrë një pornostare, jo thjesht një grua Angela Martini

RUMANI– Modelja e famshme shqiptare, Anxhela Martini është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan momente nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit e saj.

Disa muaj më parë u përfol për një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit, Dragos Savulescu i dënuar me pesë vite burg, pas disa problemesh ligjore me shtetin rumun. Anxhela ka publikuar së fundmi një shkrim lidhur me gratë shqiptare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e postuar nga Angela Martini

Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një bashkëshorte, infermiere, pornostar, shefe kuzhine, përkrahëse të flaktë dhe investiguese private në të njejtën kohë”, ka qenë ky shkrimi, të cilin modelja e ka aprovuar, duke shtuar: “Përveç pjesës së shëfes së kuzhinës, pjesa tjetër është ok”.

Shto Koment