Kuriozitete

‘Burra shtatzënë’! Zbulohen emojit e reja, mes tyre skeleti, syri i keq dhe karta ID

FOTO
Propozimet përfshijnë një numër shprehjesh të reja për fytyrën dhe disa gjeste të reja duarsh.
Featured image of article: ‘Burra shtatzënë’! Zbulohen emojit e reja, mes tyre skeleti, syri i keq dhe karta ID Emojit e reja

SHBA– Unicode Consortium, që merret me krijimin e emoji-ve në të gjithë pajisjet globalisht, ka zbuluar listën e fundit të imazheve të ardhshme, që do të nisin përdorimin nga muaji tetor. Në mesin e tyre janë emojit e syrit të keq, të kartës ID, të skeletit e shumë të tjera.

Propozimet përfshijnë një numër shprehjesh të reja për fytyrën dhe disa gjeste të reja duarsh. Ajo që ka tërhequr vëmendjen përfshin një grup figurash më të larmishme për të përfaqësuar shtatzëninë dhe tek meshkujt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kë mezi prisni të shpërndani?

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Shto Koment