Showbiz

Buqeta shumëngjyrëshe për ditëlindje/ Majlinda Bregu surprizohet nga vajza e saj Kejda, zbuloni moshën e ish-deputetes

Shumë persona kanë festuar ditëlindjen e tyre në karantinë e një prej tyre është dhe ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu.
Featured image of article: Buqeta shumëngjyrëshe për ditëlindje/ Majlinda Bregu surprizohet nga vajza e saj Kejda, zbuloni moshën e ish-deputetes
Përditësuar:

TIRANE– Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 46-të. Politikania është surprizuar në shtëpinë e saj me lule të dhuruara nga vajza e saj Kejda.

Kjo e fundit postoi në Instastory dy video ku tregon buqetat shumëngjyrëshe që i ka dhuruar mamasë së saj.

Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde” shkruan Kejda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bregu shfaqet tejet natyrale në video, e mahnitur dhe emocionuar me surprizën që i bëri e bija.

(A.B) Dosja.al

Shto Koment