Aktualitet

Bukuri përrallore/ Kanionet e Holtës, destianacioni turistik që po tërheq qindra vizitorë (FOTOT)

Kanionet e Holtës, destinacion turistik që kohët e fundit po tërheq një numër relativisht të lartë të turistëve vendas e të huaj.

HOLTË– Shqipëria është një vend i bekuar me bukuritë natyrore, si në pjesën veriore të vendit, po ashtu edhe në jug, si dhe në çdo metër tjetër të territorit.

Me siguri të gjithë ju keni dëgjuar për Holtën,një zonë turistike e pa eksploruar ende, është një destinacion që thërret turistë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi kryetari i bashkisë së Gramshit, Klodian Taçe përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një disa foto me pamje të mrekullueshme nga kanionet e Holtës, destinacion turistik që kohët e fundit po tërheq një numër relativisht të lartë të turistëve vendas e të huaj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment