Showbiz

Brunia me format bómbastike mbërthen për beli Robert Berishën, fotoja që Nora Istrefi s’do donte të shikonte (FOTO)

Robert Berisha ka postuar një foto, teksa përqafohet nga një brune sensuale.
Featured image of article: Brunia me format bómbastike mbërthen për beli Robert Berishën, fotoja që Nora Istrefi s’do donte të shikonte (FOTO) Këngëtarët, Robert Berisha dhe Nora Istrefi.

KOSOVË– Këngëtari Robert Berisha prej kohësh është në qendër të vëmendjes, jo vetëm për deklaratat e tij të drejpërdrejta por edhe për ndarjen me ish-bashkëshorten e tij, këngëtaren Nora Istrefi.

Një foto e postuar në rrjete sociale nga vetë këngëtari Robert Berisha, me siguri do të ngjallë xhelozi për ish-partneren e tij, Nora Istrefi.

Postimi i Robert Berishës.

Një brune e veshur me xhinse të ngushta dhe një bluzë gri, e cila në pah ka nxjerrë format e saj të kolme, përqafon duke shtrënguar në bel këngëtarin, Robert Berisha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment