Showbiz

Brenda shtëpisë së Amit dhe Ermalit, dalin pamjet nga dhoma e Sias! Plot stil, finesë dhe detaje (VIDEO)

Amarda Toska prezantoi dhomën e Sias, dhe i ngjan një dhome priceshash.
Featured image of article: Brenda shtëpisë së Amit dhe Ermalit, dalin pamjet nga dhoma e Sias! Plot stil, finesë dhe detaje (VIDEO) Aktori, Ermal Mamaqi dhe moderatorja, Amarda Toska.

TIRANË– Amarda Toska ka publikuar një video të Sias, dhe të gjithëve i ra në sy dhoma e gjumit. Si një princeshë, Sia paska një dhomë gjumi si nëpër filma.

Me një kolltuk të bardhë pranë krevatit të thjeshtë dhe fin, dominojnë ngjyrat rozë pastel dhe e bardhë.

Një kornizë e varur në mur, që shkëlqqen, dhe Sia që përpëlitet në krevatin e saj dhe nuk ka ndërmend të flejë!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Thjeshtë dhe bukur, dhoma e Sias rrëmbeu vëmendjen në videon e publikuar nga Ami.

(R.L/Dosja.al)         

Shto Koment