Showbiz

Brenda avionit 73 milionë dollarësh të Kylie Jenner! Luks dhe çdo gjë moderne në blerjen më të re të 23 vjeçares

FOTO
 Avioni që Kylie ka në pronësi, arrin shumën prej 73 milionë dollarë.
Featured image of article: Brenda avionit 73 milionë dollarësh të Kylie Jenner! Luks dhe çdo gjë moderne në blerjen më të re të 23 vjeçares Kylie Jenner

SHBA– Kylie Jenner është një nga milioneret më të reja në botë dhe si e tillë ka luksin që të përballojë çdo gjë të mundshme.

Ajo ka bërë të sajën, avionin super luksoz Kylie Air.

Avioni që Kylie ka në pronësi, arrin shumën prej 73 milionë dollarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai ka rreth 10 vende në bord, me mjaft hapësirë ​​për miqtë e Kylie për t’u bashkuar në udhëtimet e saj nëpër botë. Gjithashtu ka një zonë me një divan dhe një televizion me ekran të madh ku mund te shikohen filma.

A ka ndonjë gjë që Kylie nuk e zotëron?

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment