Showbiz

Brenda apartamentit luksoz të Alban Dudushit dhe Bieta Sulos! Me dy kate, e arreduar në detaje të bardha, ja si duket hyrja e çiftit (FOTO)

Bieta Sulo ka ndarë pamje nga një apartament ku dominon bardhësia, që duket se është hyrja e saj dhe e Albanit.
Featured image of article: Brenda apartamentit luksoz të Alban Dudushit dhe Bieta Sulos! Me dy kate, e arreduar në detaje të bardha, ja si duket hyrja e çiftit (FOTO) Moderatorët, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo.

TIRANË– Bieta Sulo vjen gjithnje afër publikut me postimet e saj, që zgjojnë kureshtje. Duke u bërë gati për të dalë, Bieta, Alban Dudushi dhe djali i tyre Kroi Art shfaqen brenda ambjenteve të një apartamenti luksoz në Tiranë, që duket të jetë shtëpia e çiftit.

“Gati për xhiro xhiro,”- shkruan Bieta Sulo bashkëngjitur fotove të publikuara në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një apartament ku dominon bardhësia, me mobilie në ngjyrë të bardhë dhe pasqyra, me shkallë të brendshme, Bieta shfaqi disa pamje brenda apartamentit të saj. veshur sport, me atlete dhe T- Shirt Albani dhe Bieta janë përgatitur për një shëtitje bashkë me djalin e tyre. Në sfond duket dhe qeni i familjes.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment