Bota

VIDEOJA horror “trondit” rrjetin/ Vajza i zë frymën nënës, tenton ta vrasë në spital, e kishte lodhur me sëmundjen e saj

68-vjeçarja ishte shtruar në spital që prej 19 janarit dhe po merrte kurën e përcaktuar nga mjekët për të. Por mesa duket të bijës i kishte ardhur në majë të hundës...dhe për këtë aryse kishte vendosur që ta mbyste të ëmën.
https://www.dailymotion.com/video/x7rkpjx

BRAZIL– Një video tronditëse ka parë “dritën” e publikimit dhe ka shokuar mbarë opinionin publik. Siç duket edhe nga videoja e mëposhtme, një 32-vjeçare ka tentuar që të vrasë nënën e saj të sëmurë në spital.

68-vjeçarja ishte shtruar në spital që prej 19 janarit dhe po merrte kurën e përcaktuar nga mjekët për të. Por mesa duket të bijës i kishte ardhur në majë të hundës…dhe për këtë aryse kishte vendosur që ta mbyste të ëmën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa Luciana Paula, e cila u arrestua më pas nga policia, po kryente aktin e tmerrshëm ndaj nënës së saj, pacienti i dhomës përballë ka filmuar gjithçka.

E reja u arrestua menjëherë për tentativë vrasjeje, ndërsa 68-vjeçarja e cila vuante nga embolia pulmonare, u transferua në kujdesin intensiv. Nga ana e saj, 32-vjeçarja ka mohuar gjithë kohën se ishte përpjekur që ta vriste nënën e saj, por videoja është e pakundërshtueshme.

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “VIDEOJA horror “trondit” rrjetin/ Vajza i zë frymën nënës, tenton ta vrasë në spital, e kishte lodhur me sëmundjen e saj

  1. Do I lutesha rekaksise (nese ekziston) ‘Dosja.al’ te redaktoje pak artikullin sepse disa fjale jane shkruar ne menyre skandaloze (ndoshta me nxitim). Dosja.al eshte me reputacion dhe lexohet nga shume lexues por nese vazhdohet keshtu mund te kete impakt ne renien e numrit te lexuesve ne te ardhmen. Falemnderit.

Shto Koment