Showbiz

Bora Zemani poston disa momente me binjakët Veshaj, i kthehet aktori: U shkërmoqët nga epshi (VIDEO)

Bora Zemani ka postuar videon humoristike me dy vëllezërit Veshaj, por ai që ran ë sy ishte komënti Visjan Ukcenajt.
Featured image of article: Bora Zemani poston disa momente me binjakët Veshaj, i kthehet aktori: U shkërmoqët nga epshi (VIDEO) Aktori, Visjan Ukcenaj dhe moderatorët, Bora Zemani. Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj.

TIRANË– Bora Zemani ka postuar një video humoristike të realizuar bashkë me vëllezërit Veshaj. Moderatorja e veshur si dhëndër, me kostum dhe papion, ndërsa djemtë të veshur si nuse, kanë kërcyer një këngë romantike.

Të përqafuar me njëri-tjetrin, Bora dhe binjakët nuk e prisnin komentin e aktorit, Visjan Ukcenaj.

“Ça jeni tu bo mi vajza se u shkërmoqët nga epshi,”- shkruan Visjani në postimin e Bora Zemanit.

Komenti i aktorit, Visjan Ukcenaj.

Moderatorja i është përgjigjur me emoji të qeshurash, dhe mesa duket është humor mes miqsh.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

… dhe ata jetuan te lumtur, pergjithmone… #3shat 😜#unemegocatemia 😅 Shihemi serisht sonte ora 21:00 ne @tring_albania with @romeoveshaj @donaldveshaj 😉 @vizionplustv

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment