Showbiz

Bora Zemani ‘thumbon’ Arbana Osmanin, kunja Robert Berishës: Donim të të bënim të lumtur por kaq mundësi kemi…

Teksa i nxorri këngëtarit Robert Berisha një foto të ish-bashkëshortes së tij Nora Istrefit, Bora i kërkoi falje që ishte vetëm foto dhe video-mesazh.
Featured image of article: Bora Zemani ‘thumbon’ Arbana Osmanin, kunja Robert Berishës: Donim të të bënim të lumtur por kaq mundësi kemi… Bora Zemani dhe Arbana Osmani

TIRANË–  Moderatorja e emisionit “Treshat”, Bora Zemani ka thumbuar kolegen e saj Arbana Osmani lidhur me projektin e saj “Dua të të bëj të lumtur”

Teksa i nxorri këngëtarit Robert Berisha një foto të ish-bashkëshortes së tij Nora Istrefit, Bora i kërkoi falje që ishte vetëm foto dhe video-mesazh.

Ajo vazhdoi edhe më tej duke u shprehur se ishin munduar që ta bënin të lumtur, njësoj siç ai kishte bërë para disa javësh.

PJESË NGA EMISIONI:

Bora Zemani: Kemi një surprizë për ty…Në lidhje direkte kemi Norën

Robert Berisha: Foto shumë e bukur

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bora Zemani: Kaq e kishim Norën në lidhje direkte, donim edhe ne shumë të të bënim të lumtur por kaq mundësi kishim. Me mundësitë tona modeste meqënëse ti e bëre para disa javësh.

Shiko minutën e 6-të

Disa javë më parë, e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” ishte këngëtarja Nora Istrefi, e cila mori një videomesazh nga Berisha, i cili nuk i kursente komplimentet për të.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment