Showbiz

Ndahen Bora dhe Donaldi! Fshijnë fotot e njëri-tjetrit dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale. Arsyeja mbetet mister!

Të dy kanë fshirë fotot më njëri tjetrin që kanë patur në rrjete sociale si dhe nuk ndiqen më në Instagram.
Featured image of article: Ndahen Bora dhe Donaldi! Fshijnë fotot e njëri-tjetrit dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale. Arsyeja mbetet mister! Bora Zemani, Donald Veshaj

TIRANË-Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj, vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë kohë më parë mirëpo duket se gjithçka nuk ka shkuar mirë mes tyre. Aludohet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas dy vitesh bashkë.

Të dy kanë fshirë fotot më njëri-tjetrin që kanë patur në rrjete sociale si dhe nuk ndiqen më në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndoshta çifti po kalon një krizë dhe nuk dihet ende nëse ndarja është përfundimtare, ashtu siç nuk dihet edhe arsyeja.

(e.k/dosja.al)

Një Koment në “Ndahen Bora dhe Donaldi! Fshijnë fotot e njëri-tjetrit dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale. Arsyeja mbetet mister!

  1. Po ky goces kujt deputeti ja ka vu synin tani , se partia te ben me dashnore hahahahhahah sidomos ps hahahhhahah

Shto Koment