Showbiz

“Boo ç’më bëre”, Arbana Osmani i kthehet Eduart Grishajt për komentin: Nuk ankohet njeriu… (FOTO)

Arbana Osmani ka postuar një pjatë të shijshme, Eduart Grishaj nuk nguron ta komplimentojë.
Featured image of article: “Boo ç’më bëre”, Arbana Osmani i kthehet Eduart Grishajt për komentin: Nuk ankohet njeriu… (FOTO) Moderatorja, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj.

TIRANË– Arbana Osmani së shpejti do të nxjerrë në treg librin e saj të dytë me receta gatimi. Por, kësaj radhe do të jetë ndryshe, pasi recetat e librit të dytë do të jenë 5 minutëshe, mjaft praktike për njerëzit që nuk kanë mjaftueshëm kohë të gatuajnë.

Moderatorja ka publikuar një nga recetat e saj në rrjete sociale, dhe nuk ka munguar komenti i Eduart Grishajt që e komplimenton pafund.

Biseda                           

Eduart Grishaj: Boo ç’më bëre,a po nuk jam në një vend që po më hahet aq shumë.

Arbana Osmani: Nuk ankohet njeriu për të ngrënë në Paris

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eduart Grishaj: Jo në Paris,por në asnjë vend të botës nuk ka si ushqimet që gatuan ti. Dhe e kam shumë sinqerisht këtë.

Arbana Osmani: Oooo…

Postimi i Arbana Osmanit dhe komentet.

Prej kohësh dyshja përfliten për romancën e tyre, që duket se ka ngritur themele të forta dhe Arbana Osmani nuk e ka humbur shkëlqimin në sy këto kohë.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment