Sport

Boksieri shqiptar habit me deklaratën e tij: Kam qenë me temperaturë, nuk e di nëse ishte koronavirus

Në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, Marku tregon se është ngritur në këmbë dhe gëzon shëndet të plotë.
Featured image of article: Boksieri shqiptar habit me deklaratën e tij: Kam qenë me temperaturë, nuk e di nëse ishte koronavirus Florian Marku, boksier

TIRANË- Boksieri shqiptar, Florian Marku mund ta kete kaluar me sukses koronavirusin. Ka qene vete ai qe e ka njoftuar kete nëpërmjet një statusi në rrjetin e tij të Facebook, teksa ka shkruar se prej 13 ditësh ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, Marku tregon se është ngritur në këmbë dhe gëzon shëndet të plotë. “Nuk e di a kalova ate koronavirus opo jo, por kam qenë 13 ditë me temperaturë dhe I këputur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tani ndjehem shumë me mirë dhe kam filluar stervitjen në shtëpi. Ju pershendes te gjithve dhe ju uroj shëndet e rrini në shtëpi kujdesuni per veten tuaj por edhe per familjarët  tuaj qe keni afer mos dilni. Beni durim”, shkruan Marku në Facebook.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment