Bota

Boksieri nuk përmbahet, në intervistë puth live gazetaren (VD)

Boksieri i kategorisë së peshave të rënda, Kubrat Pulev, ka puthur në buzë gazetaren që po e intervistonte, Jennifer Ravalon.
Featured image of article: Boksieri nuk përmbahet, në intervistë puth live gazetaren (VD) Boksieri i kategorisë së peshave të rënda, Kubrat Pulev dhe gazetarja

SHBA-Pas një ndeshje boksi diçka e papritur ka ndodhur në një intervistë. Boksieri i kategorisë së peshave të rënda, Kubrat Pulev, ka puthur në buzë gazetaren që po e intervistonte, në Las Vegas.

Ai puthi në buzë gazetaren Jennifer Ravalon teksa një pyetjeje të saj iu përgjigj me “Po”.  37-vjeçari fitoi në raundin e shtatë kundër Bogdan Dinu, edhe pse kishte pësuar një lëndim pranë syrit në raundin e katërt

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=WE05akv_k08

J.V/Dosja.al 

Shto Koment