Showbiz

“Bojkeni është një mik i zemrës”, Semi Jaupaj flet per herë të parë për ndarjen nga Bojken Lako

Semi Jaupaj ka folur për herë të parë për ndarjen nga Bojken Lako. Ajo është një nga pjesmarrëset në festivalin e "Kënga Magjike”.
Featured image of article: “Bojkeni është një mik i zemrës”, Semi Jaupaj flet per herë të parë për ndarjen nga Bojken Lako Semi Jaupaj Bojken Lako

TIRANË- Semi Jaupaj ka marrë pjesë së fundmi në edicion e “Kënga Magjike” në Tv Klan me këngën “Jetike”. Në intervistën e shkurtër para performancës në skenën e programit ajo flet për herë të parë për ndarjen nga Bojken Lako.

Nga biseda e bërë me Ardit Gjebrean Semi nuk është shprehur shumë, ajo që u kuptua ishte se për të Bojken ngelet një mik i mirë.

“Bojkeni do ngelet dhe eshte nje mik i imi i zemres, kam shume respekt per ate dhe do kem gjith jetes,”-tha ajo.

Edhe pse moderatori Ardit gjebrea ka vazhduar ta ngacmojë më tepër ajo nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Semi Jaupaj është katër herë pjesëmarrëse në “Kënga Magjike” dhe në 2015-ën fiton “Çmimin Tendencë”.

(f.i/dosja.al)

Shto Koment