Showbiz

Bojken Lako nuk përmbahet puthje të zjarrta në publik me Semi Jaupaj

Rokeri Bojken Lako puthje të zjarrta me partneren e tij Semi Jaupajn në publik, duke u shfaqur më të dashuruar se kurrë.
Featured image of article: Bojken Lako nuk përmbahet puthje të zjarrta në publik me Semi Jaupaj Bojken Lako dhe Semi Jaupaj

Rokeri Bojken Lako prej disa vitesh është në një lidhje dashurie me këngëtaren Semi Jaupaj e cila është 18 vite më e vogël se kantautori.

Në publik dyshja janë munduar të mos shfaqen shumë, duke qenë diskret me jetën e tyre private.

Por së fundmi teksa kanë qenë në festivalin “Sunny Hill” Bojken Lako dhe Semi Jaupaj kanë shkëmbyer puthje të zjarrta në publik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rokeri së fundmi ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me partneren e tij duke u puthur dhe e shoqëron me mbishkrimin “dashuri”

Postimi i Bojken Lakos

Shto Koment