Showbiz

‘Për hir të saj hoqa dorë nga…’, Bojken Lako flet për lidhjen me të dashurën 18 vite më re

Bojken Lako në një rrëfim ndryshe për dashurinë e jetës.
Featured image of article: ‘Për hir të saj hoqa dorë nga…’, Bojken Lako flet për lidhjen me të dashurën 18 vite më re Boiken Lako dhe e dashura e tij.

Artisti i njohur shqiptar, Bojken Lako ka qenë i ftuar këtë të dielë në emisionin ‘E Diell’. Ai foli për videoklipin e tij të ri “Dance on the Weekend” dhe për jetën e tij private, gjë që nuk ndodh shpesh.

Bojken tregoi se një nga çmenduritë e mëdha të jetës së tij ka ndodhur kur ai ka hequr dorë nga veset e tij, për hir të dashurisë, duke iu referuar lidhjes disavjeçare me këngëtaren, Semi Jaupaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Dashuria më orienton edhe në shpërthime të mëdha si emocionale ashtu dhe artistike. Besoj që është një rrugë e mirë për të gjithë ata që e ndjejnë ndikimin e dashurisë së mirë”, – ka shtuar ai.

L.K/Dosja.al

Shto Koment