Aktualitet

Bluza e bardhë e larë në gjak, dalin PAMJET nga brenda makinës së hedhur në erë, shmanget tragjedia në mes të Tiranës

Siç duket edhe nga pamjet brenda në makinë dallohet një person i veshur me bluzë të bardhë, të mbuluar me gjak. Ndërkohë që ende nuk dihen detaje lidhur me identitetin e tij.
Featured image of article: Bluza e bardhë e larë në gjak, dalin PAMJET nga brenda makinës së hedhur në erë, shmanget tragjedia në mes të Tiranës Pamje nga vendngjarja

TIRANË– Pamje të reja janë sigruruar nga makina, e cila u hodh në erë pasditen e sotme pranë “Vasil Shantos”. Siç duket edhe nga pamjet brenda në makinë dallohet një person i veshur me bluzë të bardhë, të mbuluar me gjak.

Pamje nga vendngjarja

Ndërkohë që ende nuk dihen detaje lidhur me identitetin e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga vendngjarja

Ndërkohë që në zonë është shmangur tragjedia, pasi nuk raportohet për të tjerë të lënduar pavarësisht se pranë ndodhen shumë biznese, kafene dhe stacion autobusi urban.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment