Aktualitet

Bllokohet qarkullimi në Vlorë-Radhimë, aksidenti me dy të plagosur sjell kaos në trafik

Sipas informacioneve mësohet se ka ndodhur në aksin rrugor Radhimë-Vlorë. Ende nuk dihet gjendja e të plagosurve, por ky aksident ka shkaktuar radhë të gjata në këtë aks.
Featured image of article: Bllokohet qarkullimi në Vlorë-Radhimë, aksidenti me dy të plagosur sjell kaos në trafik Aksidenti në Vlorë

VLORË- Një aksident i rëndë është regjistuar në Vlorë, ky dy makina janë përplasur dhe kanë mbetur 2 persona të plagosur.

Sipas informacioneve mësohet se ka ndodhur në aksin rrugor Radhimë-Vlorë. Ende nuk dihet gjendja e të plagosurve, por ky aksident ka shkaktuar radhë të gjata në këtë aks.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se prej 20 minutash një radhë e gjatë kilometrike është bërë në Radhimë-Vlorë, duke shkaktuar kaos në trafik.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment