Aktualitet

Blindohet Fieri, me kokën ulër, autorët e vrasjes në Mallakastër në gjykate (VD)

Luis Saliajn, Ervis Zotajn dhe Sindi Shehajn, janë tre të rinjtë e krimit horror në Mallakastër, që lidhën me litar, mbytën me peshqir dhe hodhën në rezervuar 50-vjeçarjen Drita Saliaj.

Ditën e sotme nën masa të shumta policie janë shfaqur në gjykatën e Fierit, tre të arrestuarit qe akuzohet se torturuan dhe vran Drita Saliajn.

Luis Saliajn, Ervis Zotajn dhe Sindi Shehajn, janë tre të rinjtë e krimit horror në Mallakastër, që lidhën me litar, mbytën me peshqir dhe hodhën në rezervuar 50-vjeçarjen Drita Saliaj.

Siç shikohet edhe në video tre të rinjtë janë të rrethuar nga forca të shumta policie në momentin kur paraqiten në ambientet e Gjykatës së Fierit dhe për ta u caktua masa e sigurisë ‘arrest në burg’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Krimi horror i kryer nga tre të rinjtë ka tronditur Mallakstrën dhe qytetarët në vend.

(d.k/dosja.al)

Shto Koment