Showbiz

Blero zhvillon intervistën më të mirë që ka dhënë ndonjëherë, me vajzën e tij Tara (Foto)

E bija e tij Tara i ka realizuar intervistën më të mirë Bleros.
Featured image of article: Blero zhvillon intervistën më të mirë që ka dhënë ndonjëherë, me vajzën e tij Tara (Foto) Blero me vajzen e tij, Tara

TIRANË- Këngëtari i njohur Blero Muharremi e ka treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë me vajzën e tij, Tarën nga martesa e parë me këngëtaren Teuta Selimi.

Në verë të këtij viti ai u martua me të dashurën  e tij Afrona Dika, por herë pas here ai kalon kohë me vajzën e tij dhe duket se nuk e ka lënë pas dore edhe pse ndan jetën me një grua që nuk është nëna e Tarës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shfaqet në prapaskenat  e një emisioni, dhe teksa përballë tij qëndron e bija, Tara, Blero  shkruan mbi foto: Intervista  ma e mirë najherë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment