Showbiz

Bleona Qerreti del bllof, gënjen për moshën, ja sa vjeçe mbush në të vërtetë këngëtarja

Këtë e ka bërë me dije vet Bleona nëpërmjet rrjeteve sociale cila thotë se mbush 35 vjeç, e ndërkohë ka felanderuar dhe fansat.
Featured image of article: Bleona Qerreti del bllof, gënjen për moshën, ja sa vjeçe mbush në të vërtetë këngëtarja Bleona Qerreti

TIRANË- Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka bërë me dije vet Bleona nëpërmjet rrjeteve sociale cila thotë se mbush 35 vjeç, e ndërkohë ka felanderuar dhe fansat.

‘Faleminderit të gjithë fansave të mi besnikë, e që kanë qenë me mua që nga fillimi’- shkruan Bleona.

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit te gjithe fansave te mi besnike e qe kane qene me mua qe nga fillimi‼️ This one is for you 🥂 Gazeta Bluetooth out today ❤️ #Bleona

A post shared by Bleona (@bleona) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po a është vërtetë Bleona 35-vjeçe?

Sipas një kërkimi në Google ditëlindja e Bleona Qerretit ndryshon nga ditëlindja që Bleona ka sot. Në vitin 1994 në festivalin e RTSH këngëtarja është shprehur se është 15-vjeçe e ndërkohë ditën e sotme thotë që është 35-vjeçe, ndërsa sipas llogaritjeve i bie që Bleona të jetë 41 vjeçe.

Këtë gjë e verifikon edhe kërkimi për biografinë e saj, ku na e bënë të qartë moshën e vërtetë të këngëtares.

Biografia

(A.K.dosja.al)

Shto Koment