Showbiz

Bleona Qereti nuk fsheh asnjë gjë/ Hap telefonin dhe tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp: Të dua…

Këngëtarja shqiptare tregon mesazhin që i ka dërguar producenti i njohur Timbaland.
Featured image of article: Bleona Qereti nuk fsheh asnjë gjë/ Hap telefonin dhe tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp: Të dua… Timbaland dhe Bleona Qereti.

Tiranë-Bleona Qereti, këngëtarja shqiptare, sa herë që vjen në Shqipëri flet për karrierën e saj jashtë vendit.

E ftuar mbrëmë në show-n “Klanfornia”, këngëtarja ka treguar edhe një mesazh që i ka ardhur nga një personazh VIP i njohur në të gjithë botën, nga  Timbaland.

Teksa po fliste për qenin e saj, ajo u bë pjesë e lojës, ku do të tregonte mesazhin e fundit të ardhur nga një i njohur në WhatsApp., Bleona nuk pati aspak problem të tregonte bisedën Timbaland.

“Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që këngëtarja e falenderonte. Ajo u shpreh më tej se do të vijojë edhe bashkëpunimin me producentin e njohur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

J.V/Dosja.al

Shto Koment