Showbiz

Blendi Fevziu i futet aktrimit, në rol kryesor krah Luana Vjollcës

Regjisorët e filmit kanë vendosur t’i besojnë gazetarit një rol kryesor.
Featured image of article: Blendi Fevziu i futet aktrimit, në rol kryesor krah Luana Vjollcës Blendi Fevizu dhe Luana Vjollca

TIRANË– Blendi Fezviu tashmë i është futur aktrimit. Gazetari, moderatori dhe analisti mjaft i njohur në Shqipëri do të jetë në një rol kryesor në filmin komedi të Bes Kallakut.

Fevziu do të aktrojë përkrah moderatores Luana Vjollca.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bes Kallaku ka treguar se kjo komedi është një histori aktuale. Aktori është shprehur se ka dy vite që merret me skenarin.

Posteri i filmit të Bes Kallakut

(f.m/dosja.al)

2 Komente në “Blendi Fevziu i futet aktrimit, në rol kryesor krah Luana Vjollcës

  1. Keta bira kurvash i bejne elozhe dhe qoka njeri tjetrit,Blendi Fevziu vetem Shrekun mund ta luaje me mjafte sukses,eshte qenie e neveritshme

    • Haha. Tamam. PD iu desh B Fevziut sa mori pronat (i kushte te gjitha te gjysherve?!). Tani as S Berisha as PD nuk i duhen me, keshtu qe ben si i ‘pavarur’ . Nuk eshte i vetmi B Topi dhe kusherinjte e vete bene te njejten gje…bile tani pretendon se e ka prejardhjen nga Topia-jt(?!)

Shto Koment