Politike

Blendi Fevziu: Edhe sikur vetë Berisha të garojë me Bashën, nuk e mund dot…kryedemokrati e k partinë e tij, njerëzit e tij

Teksa diskutonte në "Opinion", në lidhje me këtë temë, Fevziu tha se  Basha ka njerëzit e tij në parti, ka Këshillin e tij Kombëtar dhe Berisha nuk e mund dot.
Featured image of article: Blendi Fevziu: Edhe sikur vetë Berisha të garojë me Bashën, nuk e mund dot…kryedemokrati e k partinë e tij, njerëzit e tij Blendi Fevziu

TIRANË– Gazetari Blendi Fevziu është shprehur se kryedemokratin Lulzim Basha nuk e mund dot as vetë ish-lideri i bluve, Sali Berisha.

Teksa diskutonte në “Opinion”, në lidhje me këtë temë, Fevziu tha se  Basha ka njerëzit e tij në parti, ka Këshillin e tij Kombëtar dhe Berisha nuk e mund dot.

Pjesë nga biseda:

Baton Haxhiu: Pyes unë….a mendoni se me një status të Berishës, ikën Basha?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Blendi Fevziu: Edhe sikur vetë Berisha të garojë me Bashën, nuk e mund dot.

Baton Haxhiu: Jooo

Blendi Fevziu: Po ai e ka partinë e tij mo, ka Këshillin e tij Kombëtar, ka njerëzit e tij. Nuk e mund.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment