Aktualitet

“Bled Toçi të q* motrën”/ Del videoja me kallash në krah, Haxholli donte të eliminonte shefin e sigurisë së burgjeve?

“JOQ” ka publikuar disa pamje teksa shkruan se autori i kësaj videoje është vetë Dritan Haxholli, personi që mbeti i vrarë nga Toçi orët e para të mëngjesit të 10 tetorit në shtëpinë e Marsida Qatjas në Kavajë.
Featured image of article: “Bled Toçi të q* motrën”/ Del videoja me kallash në krah, Haxholli donte të eliminonte shefin e sigurisë së burgjeve? Bledar Toçi dhe Dritan Haxholli

TIRANË– Një video e publikuar së fundmi tregon një mesazh për Bledar Toçin, autorin e krimit në Kavajë.

“JOQ” ka publikuar disa pamje teksa shkruan se autori i kësaj videoje është vetë Dritan Haxholli, personi që mbeti i vrarë nga Toçi orët e para të mëngjesit të 10 tetorit në shtëpinë e Marsida Qatjas në Kavajë.

Të njëjtat burime shkruajnë se Haxholli ka pasur në plan të eliminonte Toçin, dhe sipas tyre kjo video dëshmon gjithçka. Në pamje shihet një dajlë me kallash në dorë teksa I fut karikatorin me plumba.

Do ti q* robt më të bukurit. Ja dhe plumbat. Ja re….këtu tashi Bled Toçi ec para se të q* motrën,”- flet djali në video teksa personi që e filmon, që sipas JOQ është Haxholli qesh.

Mos o plak, mos ashtu,”- thotë ai dhe qesh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ekskluzive/ “Do të q… motra” me kallash në dorë, Dritani video-mesazh kërcënues Bledar Toçit një ditë para vrasjes on Vidnews.

JOQ shkruan gjithashtu se kallashi në këtë video është i njëjti me të cilin Haxholli shkoi natën e fundit të jetës së tij në banesën e Marsida Qatjas dhe se videoja është xhiruar një ditë para vrasjes.

Bledar Toçi është lënë në burg pasi akuzohet se ka vrarë Dritan Haxhollin në ngjarjen e ndodhur në Kavajë. Ngjarje e rëndë ndodhi pak ditë më parë në Kavajë, ku n konflikt i armatosur që përfundoi me një viktimë dhe me një të plagosur. Viktima, Dritan haxholli bezdiste ish-të dashurën Marsida Qatja.

Kjo e fundit thirri për ndihmë të dashurin e ri Bledar Toçi. Pasi pa njerëz në shtëpi viktima hapi zjarr duke plagosur policin, ky i fundit e vrau me armën e shërbimit. Në apartamentin duplex jetonin edhe fëmijët e parukieres 30-vjeçare.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment