Bota

Bjondja seksi injoron rregullat e koronavirusit, pozon nudo mbi statujën “Charging Bull” prej bronxi (FOTOT)

Teksa ka përfituar nga rrugët e boshatisura, prej izolimit të amerikanëve në shtëpi, askush nuk ishte aty për të ndaluar vajzën të pozonte nudo mbi statujën prej bronxi.
Featured image of article: Bjondja seksi injoron rregullat e koronavirusit, pozon nudo mbi statujën “Charging Bull” prej bronxi (FOTOT) Gruaja nudo mbi statujen e bronxit

SHBA – Një grua bjonde dhe mjaft seksi ditën e enjte është shfaqur pa asnjë veshje  në trup, duke injoruar me guxim të gjitha masat e mbrojtjes së koronavirusit në SHBA.

Biondja ka pozuar mbi statujën “Bull Charging” në SHBA, ndërkohë që rrugët e qytetit më të populluar në botë janë boshatisur nga rregullat e forta të vendosura në kuadër të  përhapjes së koronavirusit.

Duke qenë se rrugët ishin bosh, nga izolimi në shtëpi,  askush nuk ishte aty për të ndaluar vajzën të pozonte nudo mbi statujën prej bronxi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Nypost 

 A.C/Dosja.al

Shto Koment