Editorial

Bjonde, modele dhe super seksi, kush është 23-vjeçarja që do të çojë në altar Leonard Di Caprion

Modelja bukuroshe, e njohur për hiret e saj, është e vetmja që ka arritur të mbajë për një kohë të gjatë mbërthyer aktorin, dhe mediat ndërkombëtare kanë hedhur aludimet e para se çifti mund të shkojë në altar.
Featured image of article: Bjonde, modele dhe super seksi, kush është 23-vjeçarja që do të çojë në altar Leonard Di Caprion Camilla Morrone, e dashura e Leonardo Di Caprio

Camila Morrone është një nga të dashurat më stabël të ylli hollivudian Leonardo Di Caprio.

Modelja bukuroshe, e njohur për hiret e saj, është e vetmja që ka arritur të mbajë për një kohë të gjatë mbërthyer aktorin, dhe mediat ndërkombëtare kanë hedhur aludimet e para se çifti mund të shkojë në altar.

Leonardi Di Caprio ka qenë prej kohësh një nga beqarët më të preferuar në Hollyëood, i cili njihet ndryshe edhe si ‘Don Zhuani’ i kinematografisë.

Por sipas një analize nga Daily Mail, të dhënat e ish- të dashurave të aktorit tregojnë qartë se ai paska një fiksim me vajzat e reja në moshë.

44-vjeçari ka refuzuar të jetë në lidhje me vajza që janë mbi moshën 25- vjeçare.

(f.g./dosja.al)

Shto Koment