Showbiz

Biznesmeni turk ‘i çmendur’ pas Genta Ismajlit, s’i ndal dedikimet për këngëtaren: Të dua shumë, bota ime, gjithçkaja ime…

FOTO
Biznesmeni turk nuk harron të urojë Genta Ismajlin për ditëlindje me urimin më romantik.
Featured image of article: Biznesmeni turk ‘i çmendur’ pas Genta Ismajlit, s’i ndal dedikimet për këngëtaren: Të dua shumë, bota ime, gjithçkaja ime… Këngëtarja, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk, Usta.

TURQI– Prej kohësh, Genta Ismajli është në një romancë me milionerin turk, Usta. Por, duket se këngëtarja ja ka rrëmbyer plotësisht zemrën biznesmenit turk, aq sa ai nuk i ndal dedikimet ndaj partneres në rrjete sociale.

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen e saj, dhe ai nuk ka harruar të bëjë një urim romantik, ndërsa i tregon sa shumë e do.

Postimi i biznesmenit turk.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Vite të bukura. Të dua shumë,”– shkruan Usta në profilin e tij në Instagram.

Por, ky nuk është dedikimi i vetëm për këngëtaren Ismajli. Shumica e fotove në profilin e biznesmenit turk janë ato ku në sfond shfaqet Genta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i biznesmenit turk.

“Jeta ime, bota ime, zemra ime, gjithçkaja ime,”– shkruhet në një nga postimet e milionerit turk.

Me sa duket Usta është marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin, dhe këngëtarja duhet të ndjehet me fat!

R.L/Dosja.al

Shto Koment