Showbiz

Biznesmeni gay e tha troç: Kujtim Gjuzi është burri im: Më mban në gojë si rrush(VIDEO)

Sigurisht që edhe këtë herë teksa ka qenë  i ftuar në emisionin ‘Why NOT?” të Roza Latit në  ‘Ora News’ nuk ka harruar pa e për mendur, Kujtim Gjuzin.
Featured image of article: Biznesmeni gay e tha troç: Kujtim Gjuzi është burri im: Më mban në gojë si rrush(VIDEO) Kujtim Gjuzi dhe Elton Ilirjani

TIRANË- Elton Ilirjani është biznesmeni gay shqiptar që e ka pranuar hapur pririjen  e tij seksuale. Ilirjani është përfshirë  disa  herë në debate  të ashpra me deputetin  Kujtim Gjuzin.

Sigurisht që edhe këtë herë teksa ka qenë  i ftuar në emisionin ‘Why NOT?” të Roza Latit në  ‘Ora News’ nuk ka harruar pa e për mendur.

Lidhur me një postim në Instagram të bërë para disa  kohësh, ku shfaqet me rrushin në gojë, biznesmeni gay tha:  “Kur mbahësh në gojë si rrush” e kam shkruar në dialekt duke menduar se veriu do më mbajnë më shumë  në gojë, por Tirana më ka mbajtur më shumë në gojë se ngjan  më shumë si nga Tirona.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E pyetur nga Roza se ku e vuri re këtë detaj, ai u përgjigj: Po nga burri  im Kujtim Gjuzi.

Por pas të  qshurave  të publikut dhe moderatores, Ilirjani sqaron se ishte thjeshtë ëpr humor, ai nuk është burri im. Ai është një deputet dhe më ka ofeduar me fjalët më të rënda.

 A.C/Dosja.al

Shto Koment