Showbiz

Bisedë ‘tradhtie’ mes Shkëlzenit dhe Arminës, publikohen mesazhet

Armina Mevlani ka publikuar bisedat që ka shkëmbyer me partnerin e saj, Shkëlzen Berishën!
Featured image of article: Bisedë ‘tradhtie’ mes Shkëlzenit dhe Arminës, publikohen mesazhet Bloggerja, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha.

TIRANË– Bloggerja Armina Mevlani prej kohesh është në një lidhje me Shkëlzen Berishën. Bukuroshja, Armina ka vendosur të publikojë disa mesazhe të shkëmbyera me partnerin e saj. Ajo ka publikuar një sondazh të ‘Netflix’ dhe ka etiketuar Shkëlzenin.

“Hmmm a ke çfarë të thuash tani Shkëlzen Berisha? Sipas një sondazhi, 46% e çifteve bëjnë pjesë në “tradhtinë e Netflix”, pasi shohin programet e “Netflix” pa partnerin e tyre, edhe pse kishin rënë dakort të shihnin së bashku.”-shkruan Armina Mevlani në rrjete sociale.

Por, edhe Shkëlzen Berisha e ka pranuar ‘fajin’ dhe i kthen mesazh:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Fajtor, si i akuzuar”.

“Ok, të pakten e pranon”- shkruan Armina Mevlani pas pëgjigjes së partnerit.

Postimi i Armina Mevlanit në InstaStory.
Mesazhet e shkëmbyera mes Arminës dhe Shkëlzenit.

(R.L/Dosja.al)

Një Koment në “Bisedë ‘tradhtie’ mes Shkëlzenit dhe Arminës, publikohen mesazhet

  1. Uau uau cfare lajmi,ma ngrefet lesh e carit

Shto Koment