Aktualitet

Bien rrjetet sociale/ Whatsapp, Instagram dhe Facebook jashtë funksionit

Ndodh sërish, jo vetëm në Shqipëri, por në gjithë Europën rrjetet sociale kanë shfaqur probleme.
Featured image of article: Bien rrjetet sociale/ Whatsapp, Instagram dhe Facebook jashtë funksionit Ikonat e rrjeteve sociale në celular.
Përditësuar:

Facebook, WhatsApp dhe Instagram janë jashtë funksionit dhe llogaritë në këto aplikacione janë të pa aksesueshme. Diçka e tillë ndodhi edhe një muaj më parë dhe përgjatë një dite rrjetet ishin jashtë funksionit, alarmi u dha në gjtihë mediat e huaja.

Rrjeti social Facebook ka disa probleme ende të pakonfirmuara dhe probleme kanë shfaqur edhe Messenger, WhatsApp dhe Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.K/Dosja.al

Shto Koment