Aktualitet

Bie nga kati i nëntë 65-vjeçarja në Fier, gjen menjëherë vdekjen (Video)

E ndjera jetonte vetëm në një apartamentnë katin ek atër.
Përditësuar:

FIER– Një 65-vjeçare ka gjetur vdekjen pasi ka rënë nga kati i nëntë i pallatit ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Dosja.al mëson se e ndjera është Vita Bita. Ajo jetonte vetëm në katin e katërt të pallatit nga ku ra. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes nëse Bit aka rënë në mënyrë aksidentale apo është vetëhedhur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën.

(f.m/dosja.a)

Shto Koment