Rajoni

Bexhet Pacolli është kandidati për President nga radhët e AKR-së, zëdhënësi i tij: Do të ofrojë të gjithë kapacitetin e tij për Kosovën

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i tij, Naim Murselli me anë të një postimi në Facebook.
Featured image of article: Bexhet Pacolli është kandidati për President nga radhët e AKR-së, zëdhënësi i tij: Do të ofrojë të gjithë kapacitetin e tij për Kosovën Bexhet Pacolli

KOSOVË- Kreu i Aleancës Kosova e Re, Bexhet Pacolli do të jetë kandidati i koalicionit AKR-LDK për President i Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i tij, Naim Murselli me anë të një postimi në Facebook. Murselli tha se Kosovës i duhet një President i fortë dhe me shumë njohur.

Postimi i plotë:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kandidati për President të Kosovës nga radhët e AKR-së do të jetë z. Behgjet Pacolli, i cili përsëri do të ofron veten dhe gjithë kapacitetin e tij për Kosovën. Kosovës në këtë kohë do ti duhet një President i fuqishëm, me miq të shumtë dhe me histori të pastër, një i pranuar edhe nga miqtë tanë të ndërkombëtar. AKR si parti e koalicionit me LDK-në do të jetë zgjidhja finale në çështjen e Presidentit,” ka shkruar Murselli.

Postimi i Mursellit

(I.A/dosja.al)

Shto Koment