Bota

Beteja për “Zonjën e Parë” të Amerikës ka një fituese të qartë, çfarë nuk u pa nga debati që ndezi mbarë botën

“Betejë” e fituar bindshëm nga Melania Trump, jo vetëm për shkak të moshës më të re në krahasim me Bill Biden, por edhe për stilin e saj, që e bën një prej femrave më me klas në botë.

SHBA– Në një një kohë që debati mes Presidentit amerikan, Donald Trump dhe Joe Biden nuk solli ndonjë fitues të qartë pavarësisht se për mediat e majta, kundërshtare të Trump, Biden e fitoi bindshëm këtë debat, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për “betejën” mes kandidateve për “Zonjën e Parë” të Amerikës.

“Betejë” e fituar bindshëm nga Melania Trump, jo vetëm për shkak të moshës më të re në krahasim me Bill Biden, por edhe për stilin e saj, që e bën një prej femrave më me klas në botë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Madje, Melania arriti të linte pas edhe “rivalen” tjetër të saj, Ivanka Trump, me të cilën raportohet se ka një armiqësi të hapur, për shkak të marrëdhënies së afërt të Donald Trump me të bijën.

A.C/Dosja.al

Shto Koment