Showbiz

Besojeni ose jo, por Dua Lipa ka rikthyer vitet ’90 me stilin e saj

FOTO
Gjithmonë e më shumë, tendencat e vjetra bëhen përsëri të reja, dhe yjet botërorë po eksperimentojnë me vitet ’90 përsa i përket stilit të tyre.  Kjo është moda!
Featured image of article: Besojeni ose jo, por Dua Lipa ka rikthyer vitet ’90 me stilin e saj Dua Lipa

SHBA– Gjithmonë e më shumë, tendencat e vjetra bëhen përsëri të reja, dhe yjet botërorë po eksperimentojnë me vitet ’90 përsa i përket stilit të tyre.  Kjo është moda! Dua Lipa është një ndër yjet që aq sa i pëlqehet muzika, i pëlqehet edhe stili i veshjes. Këngëtarja shqiptare është cilësuar dhe si mbretëresha e rikrijimit ndër dekada.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Çdo herë, veshjet e saj janë një kombinim aq seksiaq  dhe i ftohtë, duke përfshirë pantallonat me prerje të ulët, mini fundet e tenisit deri tek xhinset e dyfishta. Kunata e saj, Bella Hadid është gjithashtu një ikonë e stilit. Nga xhinset e gjera me prehër të ulët, njëngjyrëshe që rikujtojnë Beyoncen, Kelly-n dhe Michelle në tapetin e kuq.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment