Politike

Besa Shahini flet për ëndrrën e saj: Jam pak vonë…. dua të kem 5 fëmijë

Ministrja Besa Shahini është shprehur se dëshiron të jetë nënë e 5 fëmijëve.
Featured image of article: Besa Shahini flet për ëndrrën e saj: Jam pak vonë…. dua të kem 5 fëmijë Besa Shahini, ministrja e Arsimit

Tiranë- Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka deklaruar së fundmi se ka shumë dëshirë të bëhet nënë.

E ftuara në “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, ajo tregoi tashmë jeton me burrin e saj por janë shumë të angazhuar me punë dhe e kanë pak vështirë të takohen, edhe pse çdo javë përpiqen që të gjejnë kohë për njëri-tjetrin.

Ai theksoi se ka qejf të jetë nënë e 5 fëmijëve por tha se në fakt është pak vonë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Pesë ose katër fëmijë do të doja. Jam pak vonë, unë jam e vetëdijshme që jam pak vonë për të arritur këtë”,tha ajo, duke shtuar më tej se kanë qenë vendimet e vazhdueshme për karrierën arsyeja pse çështje të tilla kanë ngelur pak pas dore.

J.V/Dosja.al 

Një Koment në “Besa Shahini flet për ëndrrën e saj: Jam pak vonë…. dua të kem 5 fëmijë

  1. Kerko ndihme mi goc, mos u druaj hic.

Shto Koment