Showbiz

Bes Kallaku në momente intime me Xhensila Myrtezajn, këngëtarja s’e le ta puthë (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Xhensila kanë ndarë një video ku shfaqen të dashuruar, teksa aktori përkëdhel e puth këngëtaren, por në një moment ajo largohet.
Featured image of article: Bes Kallaku në momente intime me Xhensila Myrtezajn, këngëtarja s’e le ta puthë (VIDEO) Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

TIRANË– Aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë momente teksa përkëdhelen e puthen me njëri tjetrin në faqe.

Ndërsa janë duke qëndruar pranë njëri-tjetrit, aktori i është afruar dhe e ka puthur në faqe partneren e tij, ndërsa Xhensila është larguar, duke mos e lënë më tej.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej kohësh çifti janë të pandarë me njëri-tjetrin dhe mundohen të ndajnë me ndjekësit kohën e kaluar bashkë dhe dashurinë e madhe që ndjejnë.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment