Showbiz

Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film shqiptar (Foto)

Së fundmi përmes disa komenteve që ka shkëmbyer me aktorin e njiohur të  humorit, Bes Kallaku  zbulohet se Ledri do ketë  një rol në filmin e rradhës  që Bes Kallaku do të realizojë.
Featured image of article: Bes Kallaku i zbulon sekretin, Ledri Vulën së shpejti do ta shohim në një film shqiptar (Foto) Ledri Vula

TIRANË– Ledri Vula është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar për muzikën që ai ka bërë ndër vite.

Repertori i Ledrit  është teje i pasur me këngë që kanë arritur mjaft sukses dhe janë bërë hite pothuajse çdo verë.

Së fundmi përmes disa komenteve që ka shkëmbyer me aktorin e njiohur të  humorit, Bes Kallaku  zbulohet se Ledri do ketë  një rol në filmin e rradhës  që Bes Kallaku do të realizojë.

Teksa Ledri ka publikuar në profilin e tij në Instagram një pjesë të filmit të Bes Kallakut, ky i fundit ka shkruar: Filmin tjetër e ke rolin të sigurt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa Ledri ia kthen: Regjinë, se s’di me lujt.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment