Showbiz

Bes Kallaku blen dhuratën e shtrenjtë për Ajkën, Arbana Osmani lë komentin EPIK (FOTO)

Bes Kallaku ka blerë një qen për vajzën e tij, por Arbana Osmani i ka kujtuar se mirë ishin me skifterin.
Featured image of article: Bes Kallaku blen dhuratën e shtrenjtë për Ajkën, Arbana Osmani lë komentin EPIK (FOTO) Moderatorja, Arbana Osmani dhe aktori i humorit, Bes Kallaku.

TIRANË– Bes Kallaku pak ditë më parë festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tij, Ajkës. Ai ndau në rrjete sociale dhe dhuratën e veçantë që kishin vendosur t’i bënin të bijës në këtë ditë të veçantë, një qen.

Qeni i përket races Weimaraner dhe ka një pamje të veçantë. Në ngjyrë hiri dhe me veshë të mëdhenj, Icon Style mësoi se ky qen ka kushtuar plot 1500 euro.

Por, Arbana Osmani nuk ka nguruar të lërë komentin epik poshtë fotos së postuar nga aktori I humorit.

“Po pse mirë e keni skifterin,”- i shkruan Arbana Osmani.           

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç dihet, kënga e Bes Kallakut “Skifterja ime” u bë hit dhe kjo fjalë përdorej gjërësisht kur bëhej fjalë për aktorin e humorit. Pas komentit të moderatores edhe përgjigja e Besit nuk mbetet pas.

“Kisha edhe nje ujk si opsion, dhuratë nga Puka, por zgjodhëm qenin,”- shkruan aktori i humorit.

Postimi i Bes Kallakut dhe komentet me Arbana Osmanin.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment